Prodat Třípokojový, Vilanova i la Geltrú, Barcelona, Španělsko, Playa

Prodat - Cod. 21775

  • Typologie: Třípokojový
  • Oblast: 90 m²
  • Pocet pokoju: 3
  • Podlazí:
  • Majetkové poměry: Excellent

Popis nemovitosti

V jedinečné a výsadní místo je podlaha u moře na promenádě Vilanova s ​​terasou a fantastickými výhledy, aby splňovaly i ty nejnáročnější očekávání. Po upgradu se tyto dva byty lze snadno převést jeden širokému nábřeží bydlení nebo jim oddělit v závislosti na potřebách budoucího majitele tohoto podniku. Domy v klidném a dobře udržované společným bazénem, ​​garáž k dispozici. Nabídka je kompletní s parkovacím místem.

Apartmán s výhledem na moře z obývacího pokoje, kuchyně a ložnice, úplně nový, 90 m2, 3 ložnice (1 apartmá s vanou), 2 koupelny, exteriér, venkovní zvukově a mezi sousedy, 10 minut od centra města, snadno dostupné , moderní budova, podlahové topení, klimatizace, alarm, hudba, změkčovač vody, videotelefon, plně vybavená kuchyň a Santos značky Neff spotřebiče, pevné bílé lakované dveře, hliníkové rolety a elektrická izolace, dvojitá okna 4 4 10 +5 (bezpečnost), parkoviště pro velké auto a motocykl / kolo.
Nachází se v klidné vilové čtvrti, 10 min chůze od centra města, 30 minut jízdy od Barcelony, v blízkosti prestižní školy a služby.

POPIS MÍSTO
Vilanova je hlavním městem Garraf, která se nachází na půli cesty mezi hlavních městských oblastech (40 km od Barcelony a 45 od Tarragona). Je to město s dlouhou historií a rušný, který získal městská práva krále Jakuba I. v roce 1274.

Město, polarizační širší územní životní prostředí byl vždy velký hospodářské dynamiky, založené v první řadě na zemědělství a námořní obchod s vínem (XVIII a XIX), později v industrializaci textilního odvětví (XIX století) a nakonec na velké průmyslové diverzifikaci z kovu továrny, textilní a chemický (první polovina dvacátého století). V současné době je město udržuje nějakou zemědělskou činnost, rybářského loďstva z nejdůležitějších Katalánska a být přidána k rychlému průmyslovému rozvoji terciárního sektoru a služeb.

Nabídka volného času

Vilanova má námořní a rekreační zařízení patří půjčovna loděk, pláže, dřevěný, golfové hřiště ... Kulturní nabídka je pestrá a komplexní národní renomovaných muzeí, jako například Victor Balaguer (Katalánština umění romantiky), nebo technologie, jako jsou železnice, má program divadla, hudby, filmu a festivalů, jako je například Populární a tradiční hudba (FIMPT).
Nabídka tradiční a oblíbený slavnostní Vilanova je nejbohatší Katalánska, zvýraznění Tres hrobky, masopust, Festa Major ...

Ve městě se tak zemědělská a rybářská tradice, kuchyně, založené na čerstvých produktů, je také velmi důležité a uznávané.

Poptávka po této nemovitosti


International Real Estate VNG
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB