Prodat Domek, Siero, Asturias, Španělsko, espiniella, 18

Prodat - Cod. 22822

  • Typologie: Domek
  • Oblast: 90 m²
  • Pocet pokoju: 2
  • Podlazí: 2

La Casina tága
Životní prostředí:
La Casina tága je okouzlující, pečlivě navrženy tak, aby zákazníkovi pocit klidu a relaxace, s úmyslem, že budete cítit jako doma.
My se nachází v oblasti plné klidu a obklopen širokou škálu zelených tónů a krásným výhledem, poskytující odpočinek a odpojení se od stresu každodenního života oblasti.
Naše vynikající poloha vám umožní vychutnat si všechno, co chcete dělat na dovolené. Během 15 minut od dvou nejvýznamnějších měst knížectví Asturie (Gijón a Oviedo), 20 minut od Avilés, Mieres nebo mimo Villaviciosa a pouhých 45 minut od letiště Asturias.
Obklopen kultury a přírody v privilegované prostředí, je ideální pro všechny outdoorové aktivity.
Z domu si můžete vychutnat nádherný výhled na Kantaberském hory a všechno, Asturias, přírodní ráji, jak můžete nabídnout.
Popis:
La Casina cue se skládá z celkem 90 m2, s kapacitou pro 4 osoby a jsou rozděleny do 2 úrovní:
V přízemí vidíme útulný obývací pokoj - jídelna s krbem, který přináší velké teplo do místnosti. Na konci toho vidíme, kuchyň s kvalitními spotřebiči, mrazák, myčka, indukční vařič, mikrovlnná trouba a digestoř, plus veškeré potřebné nádobí. Na stejném patře máme také jeden z koupelny a užitečné komora s pračkou.
Má 3 místné pohovky s dřevěným stolem uprostřed kabiny. Plasma TV 32 palců konferenční stolek. Různé stolní hry projít zimní večery. Vrcholem této rostliny kromě výše uvedeného, ​​je impozantní veranda, která má v přední části domu, je stůl a dřevěné židle těšit na západ slunce a snídani, jak si zaslouží.
Horní patro je rozděleno do několika místností, dvě ložnice (s manželskou 1,35) a šatnou každou velkou kapacitu. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem.
Nejhezčí věc, o této rostliny je schopen uvažovat o prostředí, v celé své kráse z vašeho balkonu a vychutnat si výhled nabízí. Užijte si to.
Na vnější straně domu se můžeme těšit na krásnou zahradu se spoustou péče a péče o docela typický Asturian sýpku.

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB