Prodat Čtyřpokojový, Barcelona, Barcelona, Španělsko, C.Aragon,112

Prodat - Cod. 19725

  • Typologie: Čtyřpokojový
  • Oblast: 85 m²
  • Pocet pokoju: 4
  • Podlazí: 3

Tento byt se prodává za odstranění, nábytku a spotřebičů značky jsou světlé a komfortní o rozloze 85 m2, 4 ložnice, 2 koupelny a terasa. To se nachází ve třetím patře budovy z počátku 80. let.

První pokoj je vybaven manželskou postelí "king size", skříň a noční stolek je ulice venku a slunečno. Druhá má samostatnou postel, která převádí do dvojnásobku 180x200, hlavní koupelna je hned vedle těchto dvou místností.

Třetí a čtvrtá ložnice se samostatnými postelemi a sprchou 90x200 matrace a polštáře viscoelástica.El obývací pokoj je vybaven pohodlnou pohovkou, konferenčním stolkem, lampy, TV 32 ", LED a 3D systému, jídelna má Tabulka č. 6, která je rozšiřitelná a může sloužit až pro 8 osob.

V obýváku je přístup na slunnou terasu se stolem a dvěma židlemi.

V kuchyni je moderní a veselý červená a bílá, a je plně vybaven.
Tento byt se nachází v Eixample Esquerra, 15 'chůze od náměstí Plaza Catalunya, se všemi službami v okolí, supermarkety, lékárny, školy, chemické čistírny, restaurace, kina, divadla, parky, atd..

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB