Prodat Hotel, Playa Blanca, Islas Canarias, Španělsko, Playa Blanca

Prodat - Cod. 19419

  • Typologie: Hotel
  • Oblast: 1 m²
  • Pocet pokoju: 120
  • Podlazí: Ground

Představujeme velkolepý all inclusive rekreační středisko na prodej v Montana Roja oblasti Playa Blanca na jihu oblíbené turistické destinace Lanzarote na Kanárských ostrovech. Nachází se v klidné lokalitě, ale přesto v blízkosti pláže, obchodů a restaurací na promenádě.

Tento hotelový komplex získal ocenění pro své vynikající výsledky v roce 2012. a je v současné době běží na plný výkon.

Areál zahrnuje 60 luxusních vil každý kolem 64m2 s dvěma ložnicemi, koupelnou, obývacím pokojem, terasou a kuchyňským koutem. Vyhřívaný bazén je kontaktním místem pro hosty s lehátky, relaxační masáže oblasti, snack bar u bazénu a dětský bazén a hřiště.

Restaurace je ideální pro všechny chutě s širokým mezinárodním výběrem dobrého jídla a vína. Středisko má uvítací recepce s 24 hodinovou službou, přístup k internetu, hotelový trezor a směnárna. K dispozici je také společenská místnost s televizí, DVD, bar a pronájmu pro automobily, čtyřkolky a jízdní kola. Na druhé straně komplexu je luxusní chill out prostor s vlastním barem a lehátky, ideální místo k relaxaci a odpočinout si na zvuk vln, zatímco si budete vychutnávat koktejl nebo dva.

Každý z 60 vil je oázou klidné luxus. Chůze do předních dveří obývacího pokoje je pocit stylu s texturou, barvou a ozdobné detaily. Kuchyně se otevírá mimo jídelně se vše, co potřebujete pro vlastní stravování, včetně lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice a kávovar. Dvě ložnice pokračovat moderní pocit, s klimatizací a postavena v roce skladování šatníku. Krásná kachlová koupelna je vybavená vanou a sprchovým koutem. Venku na terase je výhled na oceán, zahradu nebo bazén.

Lanzarote je top destinací po celý rok pro milovníky slunce, a to jak v zimě s počasím teplou opalování, modré nebe a květinami, a v létě se svými osvěžujícími větry a zlaté pláže.

Toto rekreační středisko představuje velkou hodnotu za peníze, a my žádáme, abyste sjednat prohlídku diskutovat o finanční podrobnosti tohoto rušného komplexu.

Pro další informace a ceny pro tento hotelový komplex, prosím, kontaktujte nás

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB